Сьогодні священики Кіровоградського Протопресвітерства привітали отця Івана Третяка з іменуванням на митрофорного протоієрея та уділенням права носити митру

Сьогодні священики Кіровоградського Протопресвітерства привітали отця Івана Третяка, Протопресвітера Кіровоградської Української Греко-Католицької Церкви з іменуванням на митрофорного протоієрея та уділенням права носити митру.
З цієї нагоди в храмі Парафія Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького відбулася соборна Божественна Літургія в якій взяли участь: о. Іван Проць, парох парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Знамʼянка та Адміністратор парафії Св. Володимира Великого с. Володимирівка, о. Арсен Козар, адміністратор парафій Преображення Господнього УГКЦ с. Червоновершка та Пресвятої Трійці с. Роздолля, о. Назарій Ланько, адміністратор парафії Святого Архистратига Михаїла УГКЦ м. Олександрія, о. Іван Ментинський, сотрудник в парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького.
Після спільної молитви священики висловили щирі привітання своєму Протопресвітеру. У відповідь о. Іван Третяк сердечно подякував отцям за цей братерський жест, запросив до спільної трапези й обговорення різних справ Кіровоградського Деканату.
У своєму слові до Отців і присутніх у храмі митрофорний протоієрей Іван Третяк подякував Богові за всі отримані ласки, а Блаженнішому Патріархові Блаженніший Святослав та Преосвященному Владиці Михаїлу Бубнію, Екзарху Одеський екзархат УГКЦ - за вияв великої довіри і таку високу нагороду в своїй Церкві!
 
На зображенні може бути: 5 людей та текст