Патріарша фундація Мудра Справа презентувала новий навчально-просвітницький проєкт «Зцілення громад» і на Кіровоградщині

‼️‼️Ми стартували ‼️‼️
За підтримки Кропивницького опорного центру Українська освітня платформа Парафія Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького, відновлюючи надію та допомагаючи побачити майбутнє, Патріарша фундація Мудра Справа презентувала новий навчально-просвітницький проєкт «Зцілення громад» і на Кіровоградщині.
????Цей проєкт створений, щоб допомогти українським громадам відновитися та стати сильнішими. Він ґрунтується на ідеях Праведного митрополита Андрея Шептицького, який вірив, що освіта та просвіта є ключем до кращого та справжнього життя.
????За словами о. Любомира Яворського, Патріаршого економа УГКЦ та одного з співзасновників курсу, для Патріаршої фундації «Мудра справа» дуже важливим є ґуртування активних громадян громад не тільки гуманітарного реагування, але й візійного та смислового спрямування.
????Для громад Кіровоградської області
Це лише перший етап «Зцілення громад», а отже, тільки початкові кроки для втілення зміни у життя надалі.
????Тож слідкуйте, надалі буде відбір громад, для подальшого пʼятиденного навчання у місті Львів, спільного написання стратегії громади та планування її втілення.
На зображенні може бути: 9 людей та текст