Молитва до Пресвятої Богородиці Фатімської

Сьогодні, 13 травня, в день коли вся Католицька Церква святкує 100-ття обвявлення Пресвятої Богородиці у Фатімі (Португалія), парафія Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького молитовно приєдналася до всесвітнього вшанування Пресвятої Богородиці дякуючи її за любов і турботу про кожного з нас.

Зранку, в храмі Різдва Святого Івана Хрестителя о. Іван Третяк, парох парафії у співслужінні з о. Іваном Ментинським, парафіяльним сотрудником служили Божественну Літургію в наміренні Згромадження Сестер Пресвятої Богородиці Фатімської, які з 2010 року служать в нашій парафії. В своєму слові о. Іван Третяк, найперше щиро подякував сестрам за їхнє жертвенне служіння в парафії і м. Кропивницькому та побажав гарного розвитку Згромадження, за заступництвом Пресвятої Богородиці Фатімської. Ввечері вхрамі молилися молебень та вервицю до Богородиці роздумуючи над її посланнями до людства.

На завершення молитовного чування всі віддали себе самих, свої родина, парафію, місто і нашу Батьківщину Непорочному Серцю Пресвятої Богородиці.