З 18 по 20 березня 2024 року будуть проходити навчання для діючих та майбутніх працівників МГБ, за навчанням ви матимете змогу спостерігати в прямому ефірі!

‼️УВАГА НАВЧАННЯ‼️
Що таке МГБ (Малий груповий будинок)? Певно більшість із вас вперше чує таку назву.
????З 18 по 20 березня 2024 року будуть проходити навчання для діючих та майбутніх працівників таких будинків, за навчанням ви матимете змогу спостерігати в прямому ефірі!
????Дана трансляція спрямована на популяризацію переходу від інтернатних закладів до сімейних форм виховання та на підвищення обізнаності населення про МГБ.
????То ж о 9:00 в понеділок, 18 березня 2024 року будемо раді бачити вас в етері на нашій сторінці.
????Навчання спеціалістів стало можливим завдяки підтримці наших постійних партнерів - Кропивницького опорного центру Українська освітня платформа, Парафія Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького
‼️Малий груповий будинок для дітей як альтернатива інтернатному вихованню.
В Україні наразі відбувається реформування інтернатних закладів, головна мета цих нових змін – повернення дитини в сім’ю або пошук нової сім’ї для кожного маленького громадянина.
Метою діяльності малого групового будинку є забезпечення індивідуальних потреб дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом їх догляду та виховання в умовах, максимально наближених до сімейних, організація надання їм комплексу необхідних послуг у громаді, сприяння поверненню в сімейне середовище, адаптації до самостійного життя.‼️