Візит президента французького благодійного фонду «Діло Сходу»

Сьогодні в парафії Різдва Святого Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького о. Іван Третяк – парох парафії, разом з вірними і внутрішньо переселеними особами зустрічали висоповажного гостя монсеньйора Паскаля Ґолніша, Президента французького благодійного фонду «Діло Сходу», а також його секретаря п. Жана Мішеля Куло. Високих гостей супроводжували о. Любомир Яворський, патріарший економ УГКЦ та о. Володимир Мальчин.
Найперше дорогих гостей о. Іван Третяк запросив до храму, де спільно з присутніми людьми помолилися, а відтак о. парох присутнім представив монс. Паскаля та його супроводжуючих осіб. Слова вітання і вдячності о. Іван Третяк передав о. Паскалю від нашого Правлячого Архиєрея Кир Михайло Бубній. В своєму слові о. Паскаль запевнив присутніх, що народ Франції є з народом України і вони щиро стараються якнайбільше допомагати українцям, які страждають від несправедливої війни. Монс. Паскаль приїхав до України на запрошення Блаженнішого Патріарха Святослава, щоб особисто передати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів яку профінансував БФ «Діло Сходу», якого він є очільником, і яку УГКЦ розповсюджує серед ВПО через БФ « Патріарша фундація «Мудра Справа». Користаючи з нагоди о. Іван Третяк склав щирі слова подяки о. Любомирові Яворському, директору БФ «Патріарша Фундація «Мудра Справа», за його велику і невтомну працю для нашого народу і розвитку нашої Церкви, зокрема в м. Кропивницькому та Кіровоградській області. Після зустрічі з ВПО та роздачі їм продуктових наборів гості мали можливість ознайомитися з діяльністю БФ « Caritas Kropyvnytskyi », відвідали пункт Незламності «Добрий Самарянин», побудований БФ «Патріарша фундація « Мудра Справа » в лютому 2023 р., де побачили скільки гуманітарної допомоги у вигляді різних речей, одягу, взуття, постільної білизни надається ВПО, а також в цьому пункті руками волонтерів виготовляються окопні свічки, які пересилаються нашим воїнам на передові лінії фронту.
Також о. Іван Третяк ознайомив о. Паскаля Голніша з роботою Опорного Центру Українська освітня платформа, який розміщений в нижньому приміщенні нашого храму.