Божественну Літургію у храмі 8 травня очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав

Людно сьогодні у Парафія Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ м. Кропивницького Божественну Літургію у храмі 8 травня очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.
"З радістю знову вітаємо вас на порозі нашого храму як главу нашої церкви, а також як доброчинця, фундатора цього храму - нашої парафії. Дякуємо вам за все те добро, яке ви робите для нашої церкви, для нашої громади, для нашої парафії у місті Кропивницький, і запрошуємо до спільної молитви, благословіть нас, Блаженніший", - сказав, зустрічаючи Главу УГКЦ, парох парафії Отець Іван Третяк.
На зображенні може бути: 12 людейНа зображенні може бути: 10 людейНа зображенні може бути: 9 людейНа зображенні може бути: 11 людейНа зображенні може бути: 7 людей та текстНа зображенні може бути: 10 людей та текстНа зображенні може бути: 10 людей, базиліка Національного храму Непорочного Зачаття та текстНа зображенні може бути: 7 людей та текстНа зображенні може бути: 7 людейНа зображенні може бути: 8 людей та базиліка Національного храму Непорочного ЗачаттяНа зображенні може бути: 9 людей та базиліка Національного храму Непорочного ЗачаттяНа зображенні може бути: 1 особа, квітка та текстНа зображенні може бути: 7 людейНа зображенні може бути: 8 людей та деревоНа зображенні може бути: 11 людей та весілляНа зображенні може бути: 3 людини та базиліка Національного храму Непорочного ЗачаттяНа зображенні може бути: 6 людей та текстНа зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: 2 людини, квітка та текстНа зображенні може бути: 2 людини та текстНа зображенні може бути: 3 людини та текст